Logi sisse

Sākuma lapa Loodud kestma
SingleKey ID andmete privaatsusteatis


Sisselogimine SingleKey ID-ga, ühiskontroll


Te saate meie veebilehele sisse logida SingleKey ID-ga.


SingleKey ID arendas Bosch Grupi jaoks välja Bosch.IO GmbH, et pakkuda kasutajatele universaalset sisselogimisvõimalust Boschi veebilehtedele, poodidesse, rakendustesse ja teenustesse. SingleKey ID pakkumise eest vastutab Bosch.IO GmbH, Ullsteinstrasse 128, 12109 Berliin, Saksamaa.


Bosch.IO GmbH töötleb teie andmeid ühisvastutusel meiega "SingleKey ID-ga registreerimise ja sisselogimise" eesmärgil ning "SingleKey ID-ga põhiandmete ja rakenduste ülevaate ning hoolduse" eesmärgil. Lisateabe saamiseks külastage: https://singlekey-id.com/et/data-protection-notice/.


Pärast ühekordset registreerimist saate kasutada SingleKey ID-d sisse logimiseks. Sel eesmärgil suunatakse teid Bosch.IO GmbH sisselogimismaski. Pärast edukat autentimist edastab Bosch.IO GmbH meile vajalikud isikuandmed (nt e-posti aadressi, telefoninumbri, eesnime, perekonnanime, keele, riigi). Teie parooli meile ei edastata.


Te saate lõpetada oma SingleKey ID kasutuslepingu mis tahes ajahetkel SingleKey ID veebilehel, kustutades oma SingleKey ID: https://singlekey-id.com/et/myprofile/. Palun pidage silmas, et SingleKey ID kustutamisel kaotate ligipääsu kõigile Boschi veebilehtedele, poodidele, rakendustele ja teenustele, kuhu olete SingleKey ID-ga sisse loginud.


© 2008 Robert Bosch OÜ